Ochrona danych

Administratorem danych osobowych Państwa i Państwa dzieci jest Przedszkole nr 42, ul. Agrykola 9
00-460 Warszawa, tel.22 841 57 25
e-mail: p42@eduwarszawa.pl

Dane są przetwarzane na podstawie i w zakresie wyznaczonym przez Prawo Oświatowe.
Mają Państwo prawo żądać dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia i wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania - w tym celu prosimy o kontakt z dyrektorem Przedszkola nr42.

Mają Państwo prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest możliwy za pośrednictwem skrzynki e-mail:
iodo@przedszkole42.waw.pl
Data dodania: 2021-01-01 09:00:00
Data edycji: 2024-04-02 12:41:08

"...Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.

To czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy."

Maria Kielar